SULTAN SENKRON MASAJI Day Spa Programı

Sultan SENKRON MASAJ DAY SPA ;

Senkron masajı isminden de anlaşılacağı gibi iki terapist tarafından senkronize ve uyumlu olarak aynı anda aynı ritim, teknik, baskı sistemi ile  zihinsel ve fiziksel yorgunluğunuzun boyutuna göre  60 veya 90 dakika süre ile uygulanan genellikle yoğun tempoda çalışan, yorgun iş kadınları ve iş adamlarını tercih ettiği muhteşem bir
masaj türüdür.

İki profesyonel terapistin birbirleriyle senkron şekilde hareket ederek uyguladıkları senkron masajı, vücudunuzda bulunan çakralardaki tıkanıklıkların sıra dışı bir ahenkle açılmasına yardımcı olur.
Masaj esnasında dört elin birbirleriyle ne kadar uyumlu şekilde hareket ettiğini hissedebilir, terapinin sonunda tüm fiziksel ve zihinsel yorgunluklarınızdan nasıl arındığınızı hemen hissedersiniz.

Senkron masajını diğer masajlardan ayıran en büyük özellik, masajı uygulayan terapistlerin uyumu ve
hareket ahengidir. Tüm vücudunuzda hissedeceğiniz dinlenme ve huzur hali, aynı zamanda size daha enerjik ve dinç bir hayatın mümkün olduğunu kanıtlayacak cinstendir.

Sultan Senkron Masajının Faydaları Nelerdir?

Diğer masaj türlerinde olduğu gibi öncelikle tüm stres ve beden / zihin gerginliğinden kurtulmanızı sağlar.
Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, vücut direncini arttırır. Yine terapinin damarları rahatlatması sonucu
tüm vücuttaki kan akışı hızlanır ve metabolizmaya olumlu etki yapar. Uygulanan bölgelerdeki kas spazmları ciddi oranda azalır. Tenin gençleşmesini sağlar. Genişleyen damarlar ve olumlu etkilenen kan akışı sonucunda sizlere daha kaliteli bir uyku ve dinlenmişlik sağlar.

Pes Etmeyin! Mola Verin.