Ankara Lenf Masajı

MİX MASAJ Day Spa Programı

Geleneksel MİKS MASAJ DAY SPA ;

Yaşadığımız dünyada gelişen teknolojinin olumsuz etkileri insan vücudu üzerinde belirgin bir şekilde kendini göstermeye devam etmektedir. Özellikle de sürekli aynı pozisyonda oturmak, sürekli aynı işlerle meşgul olmak, toplu taşıma araçlarının sık kullanılması ve iş gereği uzun süreli seyahatlerde hareketsiz kalmak, kas ve eklemlerinizde ağrılara neden olmaktadır. Rahatlatıcı bir masaj ile yaşanan bu sıkıntıların önüne geçmek mümkündür.

Thai, Bali, Volkanik Sıcak Taş, Çin Kupa Masajı, El ve Ayak Reflexolojisi ve Klasik Masaj tekniklerinin birarada uygulandığı MİKS MASAJ sayesinde, yaşadığınız tüm negatif enerjiyi üzerinizden atarak rahatlayabilirsiniz. Şehirlerin kalabalık yaşantısına karşın vücudunuzu ve ruhunuzun dinlenmesini sağlamak ve bedeninizi dinç tutmak için MİKS Masaj yöntemini uygulamanız en doğrusu olacaktır.

MiKS Masajın vücuda faydaları;

Isıtıcı etkisi olan kremlerle ve doğal yağlarla uygulanan miks masaj, vücutta büyük oranda rahatlama meydana getirmektedir. Özel olarak hazırlanan karışımlar, uzman kişiler tarafından vücudunuza uygulandığında; kas ağrıları, kas tutulmaları, gerginlik, hamlık ve kulunç ağrıları düzenli uygulanan seanslarla giderilir. Sırt, boyun, bel ve bacak ağrıları için ideal bir masaj yöntemi olan miks masaj, ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde uygulanan bir tekniktir. Spa masaj merkezimiz, alanında uzman personelleriyle, konukların rahatlamasını ve dinlenmesini sağlamak amacıyla miks masaj yöntemini en profesyonel biçimde uygulamaktadır. Fiziksel ve zihinsel arınmayla pozitif enerji ile iş hayatınıza, sosyal ve günlük yaşatınıza kaldığınız yerden sağlıklı bir şekilde devam edeceksiniz.

Pes Etmeyin! Mola Verin.