AROMA MASAJI Day Spa Programı

AROMA MASAJI NEDİR..?

Bitki özleri kullanılarak elde edilmiş karışımlarla hazırlanan yağların kullanıldığı aroma masajı rahatlatıcı, dinlendirici ve gevşetici bir özelliğe sahiptir. Temposu düşük ve hafif şiddetli hareketlerle uygulanan Aroma Masajı, yağların özündeki bitkisel maddelerin vücutta rahatlama yaratmasını sağlar. Aroma masajında doğal bitki özlü yağlar ve aromalar, buğulama, tütsü ve buhar yöntemleri kullanılarak seans gerçekleştirilir. Yağlar ısıtılarak masaj esnasında vücuda tatbik edilir. Bitkisel aroma içeren yağlar kullanılarak yapılan masaj deri yüzeyini ısıtır ve yoğun kas ağrıları üzerinde etkili olur.

Aromatik yağların kokusu ile birlikte psikolojik ve ruhsal olarak ta bedeninizi ve ruhunuzu yoran sıkıntılardan kurtulup, rahatlamış olursunuz. Fiziksel rahatsızlıklarınızdan kurtulmak için bire bir olan aroma masajında kullanılan yağlar sayesinde sakinleşerek kendinizi daha huzurlu ve canlanmış hissedebilirsiniz.

Kendinizi şımartılmış hissederek masajdaki hafif dokunuşlar ile birlikte rahatlar ve günlük hayatın getirdiği gerginlik ve stresten kurtulursunuz. Aroma masajının en önemli özelliklerinden biri de şifalı bitkilerin özünden yapılan yağlarla birlikte cildinizin beslenmesidir. Yağlarla beslenen cildiniz yumuşar ve ışıltı kazanır. Yumuşayan cildiniz canlanır ve doğal bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Aroma masajı ile birlikte kas sıkıntılarınızdan ve stres kaynaklı psikolojik sorunlarınızdan uzaklaşarak daha sağlıklı ve huzurlu hissedersiniz.

Pes Etmeyin! Mola Verin.