ÖĞRETMENLER GÜNÜ Day Spa Programı

Ankara Anti Stres Masajı

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN…

EN DEĞERLİ HEDİYE…

Sevdiklerinizin, yakınlarınızın, iş ortaklarınızın, ailenizin ve kendinizin en özel günlerinde, dinlenmeye en çok ihtiyacınız olduğu dönemlerde, yorucu hayat koşuşturmalarına rağmen samimiyet, sevgi ve saygı ile hatırlanmak ve hatırlamak, bunuda en güzel sözlerle ve davranışlarla bir an değil her an belirtip, gösterebilmek ve hissettirebilmektir.

İnsanın, doğanın ve tüm canlıların en çok ihtiyacı olan şeylerden Güneş, su, temiz hava, beslenme olduğu kadar samimiyetle ve saygı ile gösterilen ve hissetirilen SEVGİ de çok önemlidir.

Zor günlerinde canlıları hayatta tutan şey kimyasal ilaçlar ve destekleyiciler değil, ihtiyaç duyduklarında sadece samimiyetin, ölçülü ilginin, sevginin ve güzel sözlerin dozunu arttırmaktır. Emin olun bu onlara ve kendinize her şeyden daha iyi gelecektir.

Onlardan gelen özenle seçilmiş en samimi güzel hediyeleri almak, size olan pozitif  dileklerini ve sözcüklerini onlardan duymak ve hissetmek veya onların özel günlerinde onları motive edecek ve mutlu hissettirecek hediye ve güzel sözcükleri sizden bizzat almak ve işitmek her birey için fiziken, zihnen ve ruhen motivasyonu güçlendiren ve yaşama bağlılığı arttıran etkenlerdir. Sevgi ve saygı dozu artırıldıkça, tıpkı emsalsiz bir mücevher gibi kendine değer katmaktadır.

Değeri, sevgiyi, saygıyı davranışlarla göstermek, hissettirmek, dile getirmek çok gereklidir. Çünkü bireylerde ve tüm canlılarda değer görmek ve hissettirmek ruhu besleyen en doğal ve güzel destekleyicidir. Huzur veren insanlardan gelen yapıcı, çözümsel yaklaşımların yanı sıra birde bunu böylesine güzel, sizleri tüm fiziksel ve zihinsel yorgunluklarınızdan kurtaracak bir hediye ile taçlandırmak, sevdiklerinizden hem almak ve hemde vermek sevgiye, saygıya, paylaşıma apayrı bir değer ve zenginlik katmaktadır.

Doğum günü, evlilik yıldönümü, gelin ve damat günü, asker günü, mezuniyet günü, öğretmenler günü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, Dünya kadınlar günü, mesleki günler, iş motivasyonu günleriniz, yeni yıl hediyesi ve size özel yıl dönümleriniz, kadın günlerinizin vb.  tüm özel günler için sizleri keyifli, mutlu, değerli, huzurlu ve güçlü hissettirecek spa merkezimiz tarafından sizlere özel spa  alanlarında, size özel ürünlerle özenle hazırlanan HEDİYE VIP ÖZEL GÜN DAY SPA Programlarını tercih edebilirsiniz.

HEM SEVDİKLERİNİZE, HEM KENDİNİZE BU MUHTEŞEM PROGRAMI HEDİYE EDİN.