Vip Anadolu Geleneksel HAMAM DAY SPA

VİP Olimpos Aile Geleneksel Day Spa Programı

SİZLER İÇİN, TÜM FİZİKSEL VE ZİHİNSEL YORGUNLUKLARINIZDAN ARINDIRACAK SİZE ÖZEL HAZIRLANAN, HAYATINIZIN EN İYİ GELENEKSEL OLİMPOS AİLE DAY SPA PROGRAMI;

Geleneksel Olimpos Aile Day Spa Programı içeriği;
 • Size özel spa alanında
 • Duş
 • Doğal zeytin yağı veya fındık yağı ile Fiziksel ve zihinsel yorgunluklardan arındırıcı Refleksoloji, Volkanik Sıcak Taş, Anti Stres, Thai, Bali masaj tekniklerinin karma olarak 60 dakikalık tüm vücuda uygulanan muhteşem MİKS MASAJ seansı
 • Cilt Maskesi
 • Mevsim meyveleri ikramı
 • Sauna
 • Size özel Geleneksel Türk Hamamında Yoğun köpükle liflenerek vücudun yağdan arındırılması ve köpük masajı
 • Sıcak su ile vücudun durulanması
 • Tüm vücuda Keseleme
 • Sıcak Su ile arındırma
 • Tüm vücuda uygulanan Kahve pilingi
 • Ayak tabanlarının törpülenmesi
 • Uzak doğu bali deniz tuzu ayak banyosu
 • Şampuan, saç kremi ve duş jeli kullanılarak  vücudun sıcak su ile arındırılması
 • Bitki çayı ve kuru meyve ikramı

 

Tesis hizmetlerinizin sunumunda kişiye özel spa alanlarınızın yanı sıra kullanılan tüm ürünler (%100 Doğal masaj yağları, kese, rendelenmiş  köpük sabunu, köpük torbası, lif, ayak törpüsü, şampuan, saç kremi, duş jeli, havlu, peştemal, cilt maskesi fırçası),  ikramlıklar(mevsim meyveleri, french press demleme doğal bitki çayları, kuru meyveler, özel gün day spa programları için taze yaş pasta seçenekleri) tamamen kişiye özel siparişle  hazırlanmaktadır.

 

Neden Geleneksel Olimpos Aile Day Spa Programını yaptırmalısınız?

Büyük şehir yaşantısında çocuk, genç, yetişkin, yaşlı tüm aile bireyleri fiziksel ve zihinsel olumsuz yönde etkileyen ve tahrip eden birçok unsurla karşı karşıya kalmaktadırlar. Maruz kalınan bu gibi durumlarda, bazen herşey daha da karmaşık hale gelerek içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir. Bu da bireylerin iş, aile ve sosyal yaşam kalitesini olumsuz yönde etkilemekte ve kötü hissetmesine sebebiyet vermektedir.

Bu gibi durumlarda kendinize kaliteli bir mola zamanı ayırarak uygulatacağınız bedensel ve zihinsel yorgunluğunuzu atacağınız, size en uygun spa vücut bakımını belirleyerek, kaybettiğiniz tüm motivasyonunuzu ve yaşam enerjinizi tekrar kazanabilirsiniz.  Kaliteli bir mola vererek kendiniz için imkan ve olanak sağlamış olursunuz. Eko Spa Day Spa programları, sizlere huzur katarak, daha mutlu ve huzurlu bir birey olarak yaşam yolculuğunuza başarılı bir biçimde devam etmenize olanak sağlamaktadır.

Sizin ihtiyacınızı karşılayabilecek özel olarak hazırlanmış bu day spa programı tamda ihtiyacınız olan motivasyonu ve enerjiyi tekrardan sizlere ve ailenize sağlayacaktır.

 

Geleneksel Olimpos Aile Day Spa Programını sunumu;

Size özel spa odanızda tüm tesislerimizde titizlikle uyguladığımız ve kişiye özel sunulan duş lifi, şampuan, saç kremi, duş jeli ile duşunuzu aldıktan sonra; 

Günlük hayatınızda oluşan stres, yorucu ve olumsuz çevresel faktörlerin sebep olduğu bedeninizdeki fiziksel ve zihinsel kısıtlanmaların başında gelen kulunç, hamlık, kas tutulması ağrılarından, zihinsel gerginlik ve
yorgunluktan arındırıcı tüm vücuda uygulanan 60 dakikalık Ayak Reflexoloji, Volkanik Sıcak Taş, Bali, Thai ve Anti Stres masajlarının karma olarak uygulandığı muhteşem MİKS Masajı seansımızı tatbik edeceğiz.

Masajın bitiminde cildi toparlayıcı ve dinçleştirici özelliğe sahip DOĞAL DALYAN ÇAMURUNU, saf su ile karıştırarak kişiye özel maske fırçaları cildinize CİLT MASKESİ olarak tatbik edeceğiz.

Bu sırada sizler için hazırlanan Mevsim Meyve ikramımızın tadını çıkartabilirsiniz. Maskeniz temizlendikten sonra; sizleri saunaya alacağız.

SAUNA; Bedeninizi zaman içinde tahrip edebilecek, gün geçtikçe size hem bedensel hemde zihinsel zarar verebilecek olan çevresel faktörlerden, tüketilen sağlıksız ve kimyasal içerikli besinler ve içeceklerden vücuda geçen zararlı maddelerden, vücudunuzda her geçen gün katlanarak biriken ve vücudu zehirleyen ağır metallerin, terleme yöntemi ile vücuttan daha kolay atılımını sağlanmaktadır.

Size özel ısı düzenlemesi (60,70,80,90 derecelik) yapılmış saunada vücudun sıcak ahşapla temas etmesini sağlayarak, havlu ve yastık kullanılarak baş, boyun, sırt ve bacak bölgesi desteklenerek vücudun konfor ve rahatlığı sağlanıp, on dakika boyunca iyi bir terleme sağlanır. Saunada, dolaşım sisteminin daha da aktif çalışabilmesi için saunaya girmeden önce 500ml. ılık suyunuzu içmelisiniz

Sauna kullanımı bitiminde sizleri Türk Hamamında ağırlıyoruz.

Saunada terleyerek yumuşamış olan cildinizin keseye dahada hazır hale gelebilmesi için size özel sıcak köpük masajı uygulanmasında, size özel hazırlamış olan rendelenmiş beyaz sabun sıcak su ile dolu olan köpük kovasına boşaltılır ve rendelenmiş beyaz sabun sıcak suyunda etkisi ile hemen eriyerek köpük yapma kıvamına gelir. Kişiye özel kullanılan köpük torbası ile tüm vücudunuz sıcak köpükle, tıpkı huzur dolu bembeyaz bir bulut gibi komple vücudunuzu saracak şekilde sıcak köpük uygulaması yapılır. Hemen sonrasında size özel lifle tüm vücudunuz komple köpükle liflenir ve ardından ayaklardan başlayarak komple vücudunuzu rüya gibi bir köpük masajı seramonisine başlanır.

Cilt yüzeyindeki yağlı yapının yoğun köpükle lifleme ve köpük masajı yöntemi ile tam anlamıyla yumuşatılmasının ardından sıcak su ile vücut durulanarak keseye hazır hale getirilir. Cilt gözeneklerini kapatan ve tıkayan yağlı, kirli ve ölü doku tüm vücuda uygulanan keseleme yöntemi ile ciltten uzaklaştırılır, vücut su ile durulanarak arındırılır, cildin rahat bir nefes alması sağlanır.

Kese uygulaması ardından; tüm vücuda, dinçleştirici ve gençleştirici özelliği bulunan DOĞAL KAHVE PİLİNGİ uygulanır. Kahvenin ciltteki etkinliğini ve keseyle açılan gözeneklerden emilimini tamamlayabilmesi için 10 dakika cilt yüzeyinde tutulur, kahvenin ciltte tutulduğu bu 10 dakikalık süreçte, ayaklarda birikmiş olan ölü deri ve sertleşmiş olan kirli yapı, size özel ayak törpüsü ile temizlenir.

10 dakikanın sonrasında tüm vücuda uygulanan kahve pilingi sıcak su ile durulanarak arındırılır.

Kahve pilingi ve ayak tabanlarının törpülenmesinin ardından göbek taşından kalkılarak kurnanın hemen yanında oturma pozisyonu geçilir, saçlarınız şampuan ve saç kremi kullanılarak baş bölgesine uygulanan kafa kafa masajı teknikleri ile yıkanırken, yorgun ayaklarınıza da zindelik sağlayacak olan DOĞAL DENİZ TUZU karışımı ile hazırlanan bakım leğenine yerleştirilir. Tüm vücuda ılık ve sıcak su dökülerek takribi bir üç ila beş dakika komple durulanır.

Tüm vucuda uygulanan HAMAM uygulamanızın ardından odanıza alınırsınız.

Geleneksel Day Spa programınızın bitiminde sizleri dinlenmiş ve huzur içinde bir sonraki tesisimizi ziyaretinizde görüşmek dileği ile uğurlarız.

Sizleri ağırlamaktan her zaman menmuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz.

O çok hakettiğiniz kaliteli ve değerli molayı asla ertelemeyin.

Bu kadar çok çalıştıktan sonra iyi bir dinlenmeyi, en çok siz ve aileniz hakettiniz.

 

Pes etmeyin! Mola verin.