Vip Anadolu Geleneksel HAMAM DAY SPA

VİP ASPENDOS Geleneksel Day Spa Programı

SİZLER İÇİN, TÜM FİZİKSEL VE ZİHİNSEL YORGUNLUKLARINIZDAN ARINDIRACAK SİZE ÖZEL HAZIRLANAN, HAYATINIZIN EN İYİ ÖZEL GÜN DAY SPA PROGRAMI;

Özel Gün Aspendos Day Spa PROGRAMI içeriği
 • Size özel spa alanlarında
 • Sauna
 • Geleneksel hamamda kese
 • Geleneksel hamamda köpük masajı
 • Geleneksel hamamda kahve pilingi
 • Geleneksel hamamda ayak törpüsü
 • Geleneksel hamamda uzak doğu bali deniz tuzu ayak banyosu
 • Durulanma
 • Mevsim meyve ikramı
 • Sizleri tüm zihinsel bedensel yorgunluktan arındıracak 90 Dakikalık Thai, Bali, Volkanik Sıcak Taş, Reflexoloji ve Anti Stres tekniklerinin karma uygulandığı MIKS Masajı
 • Cilt maskesi
 • Duş
 • Yaş pasta ikramı
 • French press bitki çayı ve kuru meyve ikramı

 

Tesis hizmetlerinizin sunumunda kişiye özel spa alanlarınızın yanı sıra kullanılan tüm ürünler (%100 Doğal masaj yağları, kese, size özel rendelenmiş  köpük sabunu, köpük torbası, lif, ayak törpüsü, şampuan, saç kremi, duş jeli, havlu, peştemal, cilt maskesi fırçası),  ikramlıklar(mevsim meyveleri, french press demleme doğal bitki çayları, kuru meyveler, özel gün day spa programları için taze yaş pasta seçenekleri) tamamen kişiye özel siparişle  hazırlanmaktadır

 

Neden özel gün day spa?

Aslında sevdiklerinizin ve kendinizin en özel günlerinde, en çok ihtiyacınız olan tüm koşuşturmalara rağmen samimiyet, sevgi ve saygı ile hatırlanmak ve hatırlamak, bunuda en güzel sözlerle ve davranışlarla bir an değil her an gösterip hissettirebilmektir.

İnsanın, doğanın ve tüm canlıların en çok ihtiyacı olan güneş, su, temiz hava olduğu kadar samimiyetle ve saygı ile gösterilen ve hissetirilen SEVGİdir.

 

Zor günlerinde canlıları hayatta tutan şey kimyasal ilaçlar ve destekleyiciler değildir, ihtiyaç duyduklarında sadece sevginizin ve güzel sözlerinizin dozunu arttırmaktır. Emin olun bu her şeyden daha iyi gelecektir.

 

Onlardan gelen özenle seçilmiş en samimi güzel hediyeleri almak, size olan dileklerini ve sözcüklerini onlardan duymak ve hissetmek veya onların özel günlerinde onları motive edecek ve mutlu hissettirecek hediye ve güzel sözcükleri sizden bizzat almak ve işitmek her birey için fiziken ve zihnen motivasyonu güçlendiren ve yaşama bağlılığı arttıran etkenlerdir. Sevgi ve saygı, dozu artırıldıkça tıpkı emsalsiz bir mücevher gibi kendine değer katar.

 

Değeri, sevgiyi, saygıyı davranışlarla göstermek, hissettirmek, dile getirmek çok gereklidir. Çünkü bireylerde ve tüm canlılarda değer görmek ve hissettirmek ruhu besleyen en doğal ve güzel destekleyicidir. Huzur veren insanlardan gelen yapıcı, çözümsel yaklaşımların yanı sıra birde bunu böylesine güzel, sizleri tüm fiziksel ve zihinsel yorgunluklarınızdan kurtaracak bir hediye ile taçlandırmak, sevdiklerinizden hem almak ve hemde vermek sevgiye, saygıya, paylaşıma apayrı kocaman bir zenginlik katmaktadır.

 

Doğum günü, evlilik yıldönümü, gelin ve damat günü, asker günü, mezuniyet günü, öğretmenler günü, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, iş motivasyonu günleriniz, yeni yıl hediyesi ve size özel yıl dönümleriniz, kadın günlerinizin vb.  tüm özel günler için sizleri keyifli, mutlu, değerli, huzurlu ve güçlü hissettirecek merkezimiz tarafından sizlere özenle hazırlanmış ÖZEL GÜN DAY SPA Programlarımızı tercih edebilirsiniz.

 

Özel Gün Aspendos Day Spa programı Sunumu;

SAUNA; Bedeninizi zaman içinde tahrip edebilecek, gün geçtikçe size hem bedensel hemde zihinsel zarar verebilecek olan çevresel faktörlerden, tüketilen sağlıksız ve kimyasal içerikli besinler ve içeceklerden vücuda geçen zararlı maddelerden, vücudunuzda her geçen gün katlanarak biriken ve vücudu zehirleyen ağır metallerin, terleme yöntemi ile vücuttan daha kolay atılımını sağlanmaktadır.

Size özel ısı düzenlemesi (60,70,80,90 derecelik) yapılmış saunada vücudun sıcak ahşapla temas etmesini sağlayarak, havlu ve yastık kullanılarak baş, boyun, sırt ve bacak bölgesi desteklenerek vücudun konfor ve rahatlığı sağlanıp, on dakika boyunca iyi bir terleme sağlanır. Saunada, dolaşım sisteminin daha da aktif çalışabilmesi için saunaya girmeden önce 500ml. ılık suyunuzu içmelisiniz.

Sauna kullanımı bitiminde sizleri Türk Hamamında ağırlıyoruz.

Türk Hamamında kese ve köpük uygulaması;

Saunada yumuşamış olan cildinizi keselenmeye dahada hazır hale gelebilmesi ve vücutta biriken negatif enerjiden de sıcak mermerin muazzam etkisi ile arınabilmesi için göbek taşına sırt üstü uzanılarak bedenin tam olarak rahatlaması sağlanır. Vücuda ılık ve sıcak su dökülerek cildin iyice keseye hazır hale gelmesi sağlanır.

Ardından yüz bölgesinden başlanılarak bütün vücudunuza kişiye özel kese ile muhteşem bir keselenme uygulaması başlar ve tüm cilt gözeneklerini kapatan yağlı, kirli ve ölü doku keseleme yöntemi ile cildinizden arındırılır ve cildin rahat bir nefes alması sağlanır.

Kese uygulaması ardından; Tüm vücuda dinçleştirici özelliği içinde barındıran DOĞAL KAHVE PILING uygulanır. Kahvenin ciltteki etkinliğini ve gözeneklerden emilimini tamamlayabilmesi için 10 dakika cilt yüzeyinde tutulur. Kahvenin ciltte tutulduğu bu 10 dakikalık süreçte ayak tabanlarında birikmiş olan ölü deri ve daha da birikerek sertleşmiş olan kirli yapı, kişiye özel AYAK TÖRPÜSÜ ile temizlenir.

10 dakikanın sonrasında cilt sıcak su ile durulanarak kahve pilinginden arındırılır. Bu muhteşem cilt bakımından sonra ÖZEL GÜN HEDİYE DAY SPA Programınızı taçlandıracak o muhteşem köpük masajı seramonisine başlanır.

Köpük masajı uygulanmasında başlangıç olarak, size özel olarak hazırlanan rendelenmiş beyaz sabun sıcak su ile dolu olan köpük kovasına boşaltılır ve rendelenmiş beyaz sabun sıcak suyunda etkisi ile hemen eriyerek köpük yapma kıvamına gelir. Tüm tesislerimizde titizlikle uyguladığımız kişiye özel olarak kullanılan köpük torbası ile tıpkı huzur dolu bembeyaz bir bulut gibi komple vücudunuzu kaplayacak olan sıcak köpük uygulaması yapılır.

Hemen sonrasında tüm tesislerimizde titizlikle uyguladığımız kişiye özel olarak kullanılan lifle tüm vücudunuz sıcak köpükle liflenir ve ardından ayaklardan başlayarak komple vücudunuzu rüya gibi bir köpük masajı seramonisine başlanır.

Büyük bir özenle yapılan köpük masajının bitiminde göbek taşından kalkılarak kurnanın hemen yanında oturma pozisyonu geçilir, baş bölgesine uygulanan kafa masajı teknikleri ile saçlarınız şampuan ve saç kremi kullanılarak yıkanırken, yorgun ayaklarınıza da zindelik sağlayacak olan DOĞAL DENİZ TUZU karışımı ile hazırlanan ayak banyonuz ile ayaklarınız bakım leğenine yerleştirilir. O esnada tüm vücuda ılık ve sıcak su dökülerek takribi bir üç ila beş dakika tüm vücut komple durulanır.

Durulanmanın ardından vücudunuz kurulandıktan sonra arınmanın size kattığı huzur ve dinginlikle
dinlenmek için relax alanına alınırsınız.

Relax alanında, sevdiğinize ve size özel siparişle hazırlanan mevsim meyve ikramlarınızın tadını çıkartabilirsiniz.

Size özel hazırlanan ikramlarımızın tadını çıkarttıktan sonra, zihinsel ve bedensel yorgunluklardan arındırıcı, cildi besleyici ve cilde canlılık kazandıran doğal zeytinyağı kullanılarak hazırladığımız, 90 dakika sürecek olan THAI, VOLKANİK SICAK TAŞ, AYAK REFLEKSOLOJİ, AROMA, KLASİK ve ANTİSTRES Masajlarını kapsayan, MİKS MASAJI seansımız uygulanır.

Ruhunuzu ve bedeninizi rahatlatan Miks Masaj seansımızın devamında, cildi toparlayıcı ve dinçleştirici özelliğe sahip DOĞAL DALYAN ÇAMURU, kişiye özel tek kullanımlık özel cilt fırçaları ve sunum kaplarında cildinize KİL MASKESİ olarak tatbik edilmektedir.

DUŞ; Tüm tesislerimizde titizlikle uyguladığımız ve kişiye özel sunulan duş lifi, şampuan, saç kremi, duş jeli ile duşunuzu aldıktan sonra dinlenme alanınızda;

Bizlerden aldığınız Özel Gün Day Spa Programınız kapsamında, size özel siparişle hazırlatılan YAŞ PASTA ikramınız, French press’te hazırlanan yasemin, melisa, adaçayı, papatya, lavanta, kış çayı, ıhlamur, yeşilçay, gül vb doğal demleme bitki çayı seçenekleri ile sizlere ve sevdiklerinize sunulmaktadır.

Özel günlerinizi, böyle muhteşem bir hediye ile taçlandırmanın keyfini ve konforunu sizler için hazırladığımız özel gün day spa programımızı deneyimledikten sonra daha iyi anlayacak, olumlu ve pozitif etkisinin günlük yaşantınıza etkisini hemen hissedeceksiniz.

Özel günlerinizin vazgeçilmez, en değerli ve en güzel hediyesi…

HEM SEVDİKLERİNİZE, HEM KENDİNİZE BU MUHTEŞEM PROGRAMI HEDİYE EDİN.

 

Pes etmeyin! Mola verin.