Hakkımızda - Sb Concept Spa Masajı
HAKKIMIZDA

SBCONCEPTSPA


Konforlu bir spa deneyiminin yanı sıra; otelimizde açık havuz,tenis,futbol,basketbol,açıkbüfe haftasonu kahvaltıları,konaklama,toplantı,restoran,konserler ve düğün organizasyonları ile sizlere unutamayacağınız anılar sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

 • Tenis Kortları

  1 adet kapalı 2 adet açık profesyonel tenis kortlarımızı konaklamalar dışında da kullandırabilme olanağımız ile hizmetinizdeyiz.Spor aktivitelerinizi yaptıktan sonra sauna,hamam ve spor masajının ardından kendinizi daha dinç ve zinde hissedeceksiniz.

 • Açık Yüzme Havuzu

  Şehrin kalabalığından uzakta, yüzme havuzumuzun mavi sularında günün yorgunluğunu atabilir ,doyasıya güneşlenebilir ve spa merkezimizde uygulanan muhteşem relax masajıyla tüm yorgunluklarınızı atabilirsiniz.

 • Parti Organizasyonları

  Doğum günü partileriniz, mezuniyet törenleriniz için özenle hazırlanan özel spa alanlarımızda doyasıya eğlencenin tadını çıkaracaksınız. En önemli anlarınızda biz de mutlu karelerin içinde yer almanın verdiği mutlulukla sizler için çalışıyoruz..

  Spa merkezimizde uygulanan muhteşem day spa parti organizasyonları ile o anlarınızı unutulmaz anlara dönüştürebilirsiniz.

 • Fitness Merkezi

  Sizler için hazırlanmış olan fitness ve cardio salonumuzda doyasıya egzersizlerinizi yapıp ardından vücudunuza uygulanacak muhteşem aroma masajı ile şehrin tüm gürültü ve yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz.

 • Spa & Wellnes'te Organizasyon

  Özel Günleriniz, Doğum Günleri, Evlilik Yıldönümü, Gelin hamamı, Damat Hamamı, İş Toplantıları ve Tüm Özel Günlerinize Yönelik Organizasyonlarınızı Tesisimizde Unutulmaz Anlara Dönüştürüyoruz.

 • Hamam&Sauna

  Sauna kullanımı Orta Asya steplerinde başlamış , Orta Asya’dan Rusya’ ya Rusya kanalı ile de İskandinav ülkelerine ulaşmış , FİNLANDİYA’ da gelişimini tamamlamıştır. İlk halk saunası Berlin 1936 olimpiyatlarında Finli sporcuların tepkisi üzerine olimpiyat köyüne acil olarak inşa edilmiştir.