Konforlu bir spa deneyiminin yanı sıra; otelimizde açık havuz,tenis,futbol,basketbol,açıkbüfe haftasonu kahvaltıları,konaklama,toplantı,restoran,konserler ve düğün organizasyonları ile sizlere unutamayacağınız anılar sunuyoruz.

Tenis Kortları

1 adet kapalı 2 adet açık profesyonel tenis kortlarımızı konaklamalar dışında da kullandırabilme olanağımız ile hizmetinizdeyiz.Spor aktivitelerinizi yaptıktan sonra sauna,hamam ve spor masajının ardından kendinizi daha dinç ve zinde hissedeceksiniz.

Açık Yüzme Havuzu

Şehrin kalabalığından uzakta, yüzme havuzumuzun mavi sularında günün yorgunluğunu atabilir ,doyasıya güneşlenebilir ve spa merkezimizde uygulanan muhteşem relax masajıyla tüm yorgunluklarınızı atabilirsiniz.

Parti Organizasyonları

Doğum günü partileriniz, mezuniyet törenleriniz için özenle hazırlanan özel spa alanlarımızda doyasıya eğlencenin tadını çıkaracaksınız. En önemli anlarınızda biz de mutlu karelerin içinde yer almanın verdiği mutlulukla sizler için çalışıyoruz. Spa merkezimizde uygulanan muhteşem day spa parti organizasyonları ile o anlarınızı unutulmaz anlara dönüştürebilirsiniz.

Fitnes Merkezi

Sizler için hazırlanmış olan fitness ve cardio salonumuzda doyasıya egzersizlerinizi yapıp ardından vücudunuza uygulanacak muhteşem aroma masajı ile şehrin tüm gürültü ve yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz.

Spa & Wellness Organizasyonu

Özel Günleriniz, Doğum Günleri, Evlilik Yıldönümü, Gelin hamamı, Damat Hamamı, İş Toplantıları ve Tüm Özel Günlerinize Yönelik Organizasyonlarınızı Tesisimizde Unutulmaz Anlara Dönüştürüyoruz.

Hamam & Sauna

Sauna kullanımı Orta Asya steplerinde başlamış , Orta Asya’dan Rusya’ ya Rusya kanalı ile de İskandinav ülkelerine ulaşmış , FİNLANDİYA’ da gelişimini tamamlamıştır. İlk halk saunası Berlin 1936 olimpiyatlarında Finli sporcuların tepkisi üzerine olimpiyat köyüne acil olarak inşa edilmiştir.

Rezervasyon

Hizmetlerimiziden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

SBConceptSPA

SBConcept SPA sizlere konforlu bir spa deneyiminin yanı sıra; otelimizde açık havuz, tenis, futbol, basketbol, açık büfe hafta sonu kahvaltıları, konaklama, toplantı, restoran, konserler ve düğün organizasyonları ile sizlere unutamayacağınız anılar sunuyor.