Anti Stres Masajı

Modern hayat her ne kadar yaşamımıza renk ve kolaylık katsa da bir yandan stresin ve strese bağlı olarak diğer sıkıntıların da habercisi olabiliyor. Bu yüzden kişilerin kendiler için zaman ayırmaları ve stresten uzak kalabilmek için bazı yöntemlere başvurmaları gerekmektedir. Uzak doğu ülkelerinde yüzyıllardan beridir uygulanan anti stres masajı ile insanlar yaşadıkları sıkıntılardan kurtulabiliyorlar. Ülkemizde de masa ve SPA salonlarında bu tür masaj uygulanmaktadır. Yerli ve yabancı turistler, ülkemizde bu hizmeti veren bölgelere geldiklerinde kesinlikle bu fırsatı değerlendirmek istemektedirler. Hem fiziki hem de psikolojik olarak rahatlatan bu yöntem ile kişiler işlerine daha rahat adapte olabiliyorlar.

Anti stres masajının faydaları

Özel masaj yağlarıyla uygulanan bu masaj, yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanını bölgelerini kapsıyor. Bu bölgeler, stresten en çok etkilenen bölgeler olduğu için özel olarak bu bölgelere yönelik masaj yapılır. Masaj uygulaması gören kişi fiziki ve psikolojik olarak büyük oranda rahatladığını hissediyor. Ankara çevresinde özellikle bu hizmeti veren birçok isim varken alanında uzman olan yerlerden masaj desteği alındığında çok daha etkili sonuçlar elde edilebiliyor. Anti stres masajı ile tatilinizin daha keyifli hale gelmesini sağlamak ve iş hayatına yeniden dönerken daha enerjik olmak için hizmetlerimizden yararlanmanızı öneririz. Teknikte uzman, masajda kendini kanıtlamış deneyimli personellerimizle kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz, denemeden geçmeyin…

SBConceptSPA

SBConcept SPA sizlere konforlu bir spa deneyiminin yanı sıra; otelimizde açık havuz, tenis, futbol, basketbol, açık büfe hafta sonu kahvaltıları, konaklama, toplantı, restoran, konserler ve düğün organizasyonları ile sizlere unutamayacağınız anılar sunuyor.